Turystyka

Turystyka miejscowa i zagraniczna, agroturystyka, co wybrać?

    Żyjemy w czasach, gdy wielu z nas w pracy spędza większą część swojego życia. Pracodawcy, mniej lub bardziej, dbają o komfort psychiczny swoich pracowników. W ostatnich latach stworzenie odpowiedniego zaplecza pracowniczego oraz atmosfera pracy w firmie zyskują na znaczeniu. Ich rola zwiększa się a one promują firmę, czyniąc ją firmą przyjazną pracownikowi.

    Jednym z trendów, który w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością są pikniki dla firm. Chyba trudno dziś znaleźć firmę, w której choćby raz nie odbyła się tego rodzaju impreza. Wiadomo oczywiście, że jej rozmach i atrakcyjność zależą głównie od wielkości firmy oraz środków, jakie zarząd firmy przeznacza na omawiany cel. Czasem pikniki dla firm mają spotkań bardziej kameralnych, przy ognisku, muzyce, w swobodnej atmosferze. Czasami, jak jest najczęściej w przypadku ogromnych korporacji zatrudniających po kilkaset lub nawet kilka tysięcy osób, pikniki dla firm przybierają postać wielkich przedsięwzięć. Towarzyszą im wtedy koncerty znanych gwiazd, wyszukane jedzenie i niecodzienne atrakcje. Firmy, organizujące pikniki dla firm prześcigają się w pomysłach.

Dziś niczym nadzwyczajnym nie są naturalnych rozmiarów dmuchane maty do sumo, ringi bokserskie, plansze do piłkarzyków, gdzie pionkami są ludzie. Wszystko to po to, by pracownicy choć na chwilę oderwali się od codziennych obowiązków, by odpoczęli, zregenerowali siły a w ostatecznym rozrachunku, by powrócili do pracy z nową świeżością i zapałem. Pikniki dla firm mają nieoceniony walor integracyjny. Spajają zespół, pomagają w budowaniu więzi nie tylko zawodowych, ale i całkiem naturalnych ludzkich więzi koleżeństwa, czy nawet przyjaźni. Mają na celu budować bazę w postaci dobrych emocji i pozytywnych skojarzeń. Pikniki dla firm często łączą „przyjemne z pożytecznym”. Szefowie coraz częściej wykorzystują tę formę spędzania czasu do przeprowadzenia warsztatów, czy nawet szkoleń o luźniejszej tematyce.

 

To z pewnością o wiele atrakcyjniejsza forma, niż nudny wykład w dusznej sali, trwający przez ciągnące się godziny. Firmy eventowe, zajmujące się organizacją pikników dla firm, coraz częściej mają w swej ofercie pikniki tematyczne, zorganizowane na kanwie artystycznej, muzycznej, czy sportowej. Z całą pewnością pikniki dla firm są świetną odskocznią, która niejednemu zmęczonemu pracownikowi pomogła „naładować akumulatory”.

admin On październik - 22 - 2012

Comments are closed.

Czy warto zdecydowa

Windy towarowe są niewielkimi urządzeniami dźwigowymi, z którymi zazwyczaj spotykamy ...

Wszystko, co powinie

Windy towarowe są niewielkimi urządzeniami dźwigowymi, z którymi zazwyczaj spotykamy ...

Krzesła przyschodow

Krzesła przyschodowe to niewielkie windy, które powstały z myślą o ...

Składany materac tu

Materace turystyczne z możliwością składania ze względu na swoje uniwersalne ...

Wir sind stark in Eu

Seit einiger Zeit gibt es eine Erhöhung der Erzeugnisse ...

GotLink.pl