Turystyka

Turystyka miejscowa i zagraniczna, agroturystyka, co wybrać?

Na ogromną pochwałę zasługują Polscy inwestorzy i producenci cięgien sterujących. W całe uzasadnienia są słowa opisujące to jako Polski koronny sukces. Dlaczego ? Ponieważ cała branża przoduje nie tylko jakiś jeden producent cięgien sterujących. Co sprawia, że jako kraj jesteśmy bajecznie silni. Co jest główna przyczyną takiego sukcesu.

Starty nie zostały łatwe i nadal nie są, dlatego nasz Polski rząd właściwie nie przeznacza żadnych konkretnych kasy na rozwój tej dziedziny gospodarki. Niemniej jednak nasi zarówno naukowcy jak i przedsiębiorcy są bardzo zawzięci i odważni w osobistych decyzjach i poczynaniach. I są tego skutki tylko w zeszłym roku udało nam się wyeksportować w dużych ilościach cięgna Bowdena do krajów zachodnich takich jak Niemcy, Francja, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Wielka Brytania, Holandia.

Bo zwyczajnie u nas opłaca się zakupować ciegna sterujące. Niestety nie jest to zasługa naszych urzędników (bo oni bardziej przeszkadzali w rozwoju tej branży), niemniej jednak sumiennie wytrwale i pracowicie pracujących producentów, którzy mimo olbrzymiego kapitału zagranicznego i nakładów kładzionych w innych krajach na postęp tej technologi nie odstawali a dosłownie znacznie wyprzedzili inne firmy.

Program rozwoju technologi w tej branż wreszcie sprawił, że Polski producent cięgien sterujących może spać spokojnie jeżeli już chodzi o prace. Bo priorytetowo zachodni rynek jest bardzo chłonny na Polskie produkty w tym temacie. Takie kraje jak: Niemcy, Włochy, Francja, Węgry, Czechy, Słowacja, a wręcz Rosja właściwie masowo zamawia konkretne projekty tak żeby móc zasilić prywatne zakłady ta nowoczesną technologią.

Wymiana na poziomie zarówno gospodarki jak i naukowym sparła wieloma innowacjami w prężnie rozwijającej się dziedzinie.Niemniej jednak pomówmy o konkretach. W tym roku polskie firmy wyeksportowały mniej więcej 36 milionów produktów rożnej maści związanych z cięgnami sterującymi. Łączną wartość wystawionych faktur szacuje się na ok 560 milionów Euro co jest poprawą wyniku z poprzedniego roku o blisko 40%. Eksport ten będzie rosnąć ponieważ nie widać w innych krajach jakiejś dużej konkurencji, a zapotrzebowanie staje się coraz większe i sprawia że można spokojnie w tej dziedzinie działać.

admin On sierpień - 29 - 2014

Comments are closed.

Czy warto zdecydowa

Windy towarowe są niewielkimi urządzeniami dźwigowymi, z którymi zazwyczaj spotykamy ...

Wszystko, co powinie

Windy towarowe są niewielkimi urządzeniami dźwigowymi, z którymi zazwyczaj spotykamy ...

Krzesła przyschodow

Krzesła przyschodowe to niewielkie windy, które powstały z myślą o ...

Składany materac tu

Materace turystyczne z możliwością składania ze względu na swoje uniwersalne ...

Wir sind stark in Eu

Seit einiger Zeit gibt es eine Erhöhung der Erzeugnisse ...

GotLink.pl